Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017 r.

  26 marca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017 r.

 

 1. (930) Zapowiedzi.
 2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KWASEK, SAMOLEJ, ROMAN, PŁONKA, JANOWSKI, DRYJA, KOWALSKA.
 3. Od poniedziałku w naszym kościele Msze Święte wieczorne będą o 1800.
 4. W czwartek 30 marca będzie obchodzony I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy w tym dniu do sięgnięcia po ten ważny, Święty Tekst.
 5. W piątek zapraszamy kandydatów do bierzmowania na godz. 2000, gdzie w czasie Drogi Krzyżowej otrzymają Krzyże do bierzmowania.
 6. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 830. Prosimy zgłosić tych, którzy nie korzystają z posługi w I Soboty, a nie mogą przyjść na spowiedź do Kościoła.
 7. Już dzisiaj ogłaszamy, że w piątek przed Niedzielą Palmową odbędzie się Gminna Droga Krzyżowa pod Krzyż Milenijny, a w Niedzielę Palmową Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły podamy za tydzień.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych Szkolne Koło Caritas rozprowadzać będzie wielkanocne babeczki za dobrowolną ofiarę. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na leczenie jednego z absolwentów naszej szkoły.
 9. Do adoracji na Gorzkich Żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę
  bł. Czesława.