Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła – 1 luty 2015r.

  31 stycznia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na poniedziałek po mszy o 18:00 prosimy parafian z następujących rodzin:

- Zaręba

- Solecki

- Solecki

- Dziewit

- Salamon

3. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej mszy św. święcimy gromnice. Msze św. o godz. 7:00, 9:30, 15:00 i o 18:00. Dzień 2 lutego jest też Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakony męskie i żeńskie, a także o powołania do nich. Zgodnie z zarządzeniem Księży Biskupów w całej Polsce wspieramy także materialnie siostry klauzurowe. W naszej diecezji są dwa domy sióstr klauzurowych: Siostry Karmelitanki w Rzeszowie i Siostry Wizytki w Jaśle. Można będzie złożyć ofiarę do koszyczka na ich utrzymanie.

4. W tym tygodniu I środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8:30, a wieczorem po mszy św. różaniec w duchu fatimskim. Przez okres ferii zimowych będzie w parafii tylko 2 kapłanów. Więc, aby nie było długich kolejek przy konfesjonale, prosimy spowiadać się wcześniej.

5. Gość Niedzielny zawiera płytę z 2-gą częścią filmu o św. Teresie z Awilii.

6. W związku z pożarem w naszej wiosce w przyszłą niedzielę będziemy mogli pomóc w wyjściu z tego nieszczęścia poszkodowanej rodzinie składając ofiarę do puszki.

7. W czasie trwania ferii szkolnych parafialna salka gimnastyczna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 14:00 do 16:30. Zaś świetlica parafialna będzie czynna we wtorki od 18:00 do 20:00 i w w środy od 9:30 do 12:30. Zapraszamy.

8. Intencje mszalne.