Ogłoszenia parafialne – IV niedziela zwykła – 31 styczeń 2016 r.

31 stycznia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
    z następujących rodzin:
    BAĆ,
    SOROKA,
    LISAK,
    MADERA,
    LASOTA,
    WÓJCIK,
    BAĆ,
    CIEBIERA,
    SAŁAPATEK.
  2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zapraszamy na Msze Święte o godzinach 07:00, 09:30, 15:00 i 18:00. Na każdej Mszy Świętej poświęcamy gromnice. Drugi lutego jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za żeńskie i męskie zgromadzenia zakonne, a także w całej Polsce materialnie wspieramy wspólnoty klauzurowe. W naszej diecezji są to Siostry Karmelitanki w Rzeszowie, oraz Siostry Wizytki w Jaśle. Można będzie złożyć ofiarę do koszyczka na ich utrzymanie.
  3. W Święto Ofiarowania Pańskiego dzieci pierwszokomunijne przychodzą wraz z osobą dorosłą z rodziny na Mszę Świętą o godzinie 15:00. Dzieci otrzymają książeczki do modlitwy. Ksiądz Paweł zaprasza rodziców na spotkanie organizacyjne 07 lutego tj. w niedzielę, po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza w najbliższą środę na Adorację Najświętszego Sakramentu, a bezpośrednio po niej na spotkanie do sali kominkowej.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszami Świętymi, zaś w sobotę różaniec fatimski po Mszy Świętej wieczornej. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godziny 08:30.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  7. W najbliższą środę próba chóru została odwołana.