Ogłoszenia parafialne – IX NIEDZIELA ZWYKŁA– 3.06.2018 r.

  02 czerwca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – IX NIEDZIELA ZWYKŁA– 3.06.2018 r.

 

 1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 2. (9.30) Zapowiedzi:
 • Albert Lantenszleger, zam. Niechobrz i Dominika Gołąb, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
 • Dariusz Migut, zam. Niechobrz i Beata Rzepka, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
 • Robert Jarosz, zam. Przeworsk i Teresa Ferenc, zam. Niechobr – Zapowiedź I.
 • Mateusz Bukała, zam. Warszawa i Natalia Wilczek, zam. Warszawa – Zapowiedź I.
 1. 3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w różny sposób angażowali się w godne przeżycie procesji Bożego Ciała, a więc tym, którzy przygotowywali ołtarze, chórowi, dzieciom i rodzicom, strażakom, LSO – „Bóg zapłać!”
 2. Dziękujemy Dzieciom I komunijnym za złożoną ofiarę na nasze Sanktuarium. Niech im Matka Najświętsza wynagrodzi.
 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia Rodzicom dzieci I komunijnych oraz wyznaczonym parafianom w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PELCZAR, KALANDYK, KALANDYK, WILK, SZAŁKIEWICZ.
 4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie zapraszamy Dzieci na procesję eucharystyczną. We czwartek zakończenie oktawy o godz. 18.00 błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków.
 5. We wtorek zapraszamy kandydatki do bierzmowania na Eucharystię na godz. 18.00 i po niej spotkanie w świetlicy.
 6. W piątek Uroczystość NSPJ. Odpust w katedrze. Z racji uroczystości w ten piątek nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 7. W sobotę święto Niepolanego Serca NMP.
 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 9. Ks. bp Jan zaprasza na Dzień Świętości Małżeństw i Rodziny połączony z Marszem dla Życia i Rodziny. Odbędzie się w niedziele 10.06. w kościele św. Jadwigi w Rzeszowie. Rozpocznie się Eucharystią o 13.00, a następnie przejście do Parku Papieskiego, gdzie odbędzie się festiwal rodzinny.
 10. Już dzisiaj informujemy, że 16.06. (sobota) odbędzie się 37 pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości narodu, zagrożonego biologicznie i duchowo przez chorobę alkoholową. Rozpocznie się o godz. 17.00w bazylice Jasnogórskiej. Zachęcamy do udziału. Ta straszna choroba dotyka także i naszą parafię.
 11. W dniu 4.10.o godz. 19.30 odbędzie się w remizie OSP Zebranie Wiejskie. Będzie możliwość zwiedzenia nowo oddanego obiektu.