Ogłoszenia parafialne – Niedziela 7.07.2019

  06 lipca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Niedziela 7.07.2019

 

  1. Dziś dzień odpustu parafialnego. Dziękujemy ks. Kamilowi za prowadzenie nas w modlitwie przez trzy dni naszego zbliżania się do Miłosierdzia przez Maryję. Za gorliwą posługę składamy z serca Bóg zapłać i szczęść Boże na posłanie do parafii św. Barbary w Ropczycach. Uroczysta suma przy ołtarzu polowym o 11.00 i wieczorna Msz św. o 16.30.
  2. (7.30) Ze względu na wyjście pielgrzymów proszę zmianę tajemnic różańcowych uczynić prywatnie pomiędzy członkami róż. Pielgrzymom dziękujemy za wspólną modlitwę z nami i uświetnienie czasu naszego odpustu. Życzymy siły na dalszą pątniczą drogę. Szczęść Boże.
  3. Niech przyjęcie pielgrzymki przemyskiej będzie dla naszych parafian zachętą do włączenia się w pielgrzymowanie na Jasną Górę z naszą rzeszowską pielgrzymką 4-13 sierpnia. Ks. Łukasz jako pielgrzym prowadzi zapisy do grupy św. Urszuli. Zachęcam do włączenia się z nim w pielgrzymowanie.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: MARTOŃ, CZECH, GRZEBYK, RAK, RAK, RAK, KAMYK.
  5. O przygotowanie wieńców żniwnych na dzień dziękczynienia za zbiory proszę rejony: z Góry – P. Warzochy, P. Raka, P. Miguta i z dołu P. Tomczyka, P. Budy, P. Orłosia.
  6. Bóg zapłać za hojną odpowiedź na apel dotyczący wkładu własnego do inwestycji termomodernizacji domu rekolekcyjnego. Wszyscy, którzy składają ofiary na tacę w podpisanych kopertach mogą w kancelarii odebrać potwierdzenie wpłaty na konto. Wiele osób wpłaciło już przekazem bankowym. Przekazy do przesłania ofiar znajdują się z tyłu przy gazetach a także w Banku Spółdzielczym. Za zrozumienie tej sprawy składamy serdeczne Bóg zapłać.