Ogłoszenia parafialne – Niedziela Bożego Miłosierdzia – 23.04.2017 r.

22 kwietnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Bożego Miłosierdzia – 23.04.2017 r.

1. (930) Zapowiedzi.
  2. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu. Na wtorek wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SOWA, DULIBAN, FICEK, ŁĘŻOWSKA, LELEK.
  3. „Gość Niedzielny” zawiera w tym tygodniu płytkę z filmem „Zmartwychwstały” w cenie egzemplarza, bez dodatkowych kosztów.
  4. W dzisiejszej „Niedzieli” jest artykuł o Misterium Męki Pańskiej oraz wiele innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do nabycia.
  5. Jak zapowiadaliśmy dziś można nabyć płytkę DVD z nagranym Misterium Męki Pańskiej, które odbyło się w Niedzielę Palmową.
  6. Msze Święte gregoriańskie za śp. Mariana Antas będą odprawiane w parafii MB Saletyńskiej, zaś za śp. Juliana Pietruchę odprawią księża pracujący w parafii w Czechach.
  7. Rodzina śp. Ks. Władysława Bać dziękuje naszym parafianom, którzy uczestniczyli osobiście lub duchowo w ostatniej drodze do domu Pana wspaniałego kapłana „Bóg zapłać!”