Ogłoszenia Parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego; 09.01.2022 r.

08 stycznia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela Chrztu Pańskiego; 09.01.2022 r.

1. Ogłoszenie Burmistrza:
  2. Ogłoszenie GOCOM
  3. Na wniosek radnych przywrócono do Niechobrza w niedziele i święta MKS, dla osób dojeżdżających na Mszę o 7.30 i 9.30. Szczegóły na rozkładach jazdy.
  4. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
  5. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Rzepka, Płonka, Lenart, Niedziałek, Płonka, Lasota.
  7. Spotkanie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w środę po Nowennie w salce kominkowej pod plebanią. Zachęcamy zainteresowanych do włączenia się w tę grupę modlitewną.
  8. Dziękujemy za wszystkie spotkania kolędowe i złożone ofiary. Bóg zapłać.
  9. Do wieczności odeszła śp. Michalina Gajdek, lat 92. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a jej dusze polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen