Ogłoszenia parafialne Niedziela Miłosierdzia 24.04.2022 r.

  23 kwietnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Oddaniem się Miłosierdziu Bożemu. Składka przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dołączymy do niej oszczędności ze skarbonek Wielkopostnych. Skarbonki przynosimy do zakrystii.
  2. Część składki z niedzieli przeznaczymy dla rodziny Sienko z Boguchwały, którym spłonęło przed świętami mieszkanie.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Mieszko, Szajna, Kurc, Żuczek, Czekaj, Chromik-Sowa, Żuczek.
  4. W najbliższy piątek i sobotę w naszym domu rekolekcyjnym odbędą się katechezy przedmałżeńskie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
  5. Pielgrzymka KWC odbędzie się w najbliższą sobotę. Droga Krzyżowa w Parku MBN Pomocy o 10.30 a Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusz Jana Wątroby o godz. 12.00 w naszym Sanktuarium. Zgromadźmy się licznie, aby modlić się o trzeźwość.
  6. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic dla mężczyzn po Mszy świętej rannej.
  7. Składka do puszek na budowę kościoła bł. Jerzego Popiełuszki będzie po Mszach świętych w najbliższą niedzielę. Jest to 1 niedziela miesiąca. Składka w czasie Mszy świętej przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  8. W niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa majowe o 16.30.
  9. Dzieci błogosławimy po Mszach świętych o 9.30 i 11.30.
  10. Pod figurą Św. Antoniego z tyłu zostały wyłożone nowe gazety: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 8 zł. Są również nowe numery bezpłatnej gazety pt.: „Dobre Nowiny”.