Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny – 28 grudnia 2014 r.

  27 grudnia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam przeżyć Uroczystość Bożego Narodzenia, czy to przez przygotowanie dekoracji i szopki czy też oprawę liturgiczną. „Bóg zapłać”.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Gołaś

- Gołaś

- Bać

- Król

- Król

3. We środę Nabożeństwo Zakończenia Starego Roku. Rozpoczniemy je mszą św. o godz. 16:00 z okolicznościowym kazaniem, a później odmówimy modlitwy dzięczynno-przebłagalno-błagalne przed Najświętszym Sakramentem.

4. We czwartek Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Po każdej mszy prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś po południu według następującego porządku:

- Po sumie – Góra

- od godz. 14:00 – Kąty i Granice

- od godz. 15:00 – Środek

- od godz. 16:00 – Radzielówka, albo kto kiedy może. Grupa Apostolska do Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po sumie. Nie będzie adoracji po mszy wieczornej.

5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wieczorem w sobotę różaniec w duchu fatimskim.

6. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godz. 8:30.

7. W przyszłą niedzielę będziemy świętować 15 rocz. powstania w naszej parafii Stowarzyszenia MB Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci. Kazania będzie głosił ojciec oblat z Górki Klasztornej. Centralna uroczystość będzie na mszy o godz. 11:20., a po niej świąteczno-opłatkowe spotkanie dla członków z naszej parafii i zaproszonych gości w sali domu rekolekcyjnego. Zapraszamy.

8. Wykorzystując to, że dzieci i młodzież mają przerwę świąteczną od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską od godz. 9:00 do 21:00. Jej celem jest wspólna modlitwa, wzajemne poznanie się oraz rozmowy na temat życia religijnego. W czasie wizyty nie zbieramy żadnych pieniędzy. Dobrowolne ofiary można złożyć w kopercie na tacę. Część ofiar mamy obowiązek przekazać na cele diecezjalne.

9. Niektórzy parafianie zamieszkali w nowych domach lub się sprowadzili i chcą by im je poświęcić. Wydaje się, że bardziej elegancko byłoby, zaprosić księdza oddzielnie w innym czasie, by dłużej ksiądz mógł pobyć z tą rodziną, ale jeśli ktoś sobie życzy w czasie wizyty duszpasterskiej nie widzimy przeszkód.

10. Dzisiaj po mszy wieczornej młodzież oazowa ma spotkanie świąteczno-opłatkowe.

11. Porządek wizyty duszpasterskiej jest ogłoszony na naszej stronie internetowej, zaś w tym tygodniu jest następująca kolejność:

Data Ks. Mateusz Mycek Ks. Patryk Smoleń
29 XII (pn od 9:00) Zając Franciszek 836 –

Wilk Tadeusz 800

Grobelski Jerzy 767a –

Surówka Błażej 794

30 XII (wt od 9:00) Kamyk Edward 771 (Zimna Woda) –

Ziobro Józef 416

Świniuch Kazimierz 3 (Radiostacja) –

Nachtman Tomasz 62a

2 I (pt od 15:00) Martoń Stanisława 506 –

Huma Irena 490

Wiatr Romuald 63 –

Baran Paweł 79

3 I (sb od 14:00) Niedzielski Tadeusz 487 –

Janowski Ferdynand 467

Chmiel Andrzej 80 –

Rzepka Józef 110

11. Intencje mszalne.