Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny – 29 grudnia 2013 r.

  28 grudnia 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,


1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Moskwa

- Rzucidło

- Ceglarz

- Nowak

- Warzocha

2.We wtorek nabożeństwo zakończenia starego roku. Rozpoczniemy je mszą świętą o godz. 16.00 z okolicznościowym kazaniem, a później modlitwy dziękczynno-przebłagalno-błagalne przed Najświętszym sakramentem.

3. We środę Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte jak w każdą niedzielę. Po każdej mszy św. adoracja prywatna Najświętszego Sakramentu, zaś po południu wg następującego porządku:

- po sumie – Góra

- od 14.00 Kąty i Granice

- od 15.00 Środek

- od 16.00 Radzielówka

albo kiedy kto chce i może

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek nie będzie adoracji, bowiem będzie w Nowy Rok. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30. Wieczorem w sobotę różaniec w duchu fatimskim.

5. Dzisiaj po mszy świętej wieczornej młodzież oazowa ma spotkanie świąteczno-opłatkowe.

6. Intencje.

7. Porządek wizyty duszpasterskiej.