Ogłoszenia parafialne – Niedziela Trójcy Przenajświetszej – 15 czerwca 2014 r.

  14 czerwca 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi przedślubne.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc dla poszkodowanych przez powódź na Bałkanach. Bóg zapłać.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i wszystkie prace wokół niego. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Lasota

- Lasota

- Grobelski

- Bać

- Czech

4. W dalszym ciągu zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która wyrusza 4 sierpnia z Rzeszowa. Będzie w niej brał udział ks. Patryk, więc będzie pielgrzymom z Niechobrza raźniej.

5 Ruch Apostolstwa Młodzieży naszej diecezji zaprasza młodzież niezwiązaną z żadnymi grupami parafialnymi na tygodniowy wyjazd rekolekcyjny. Szczegółowe informacje na afiszu.

6. Caritas diecezji organizuje na wakacjach w Myczkowcach kolonię dla biednych dzieci. Można wspomóc to dzieło nabywając cegiełkę na ten cel. Na stole obok prasy katolickiej stoi puszka Caritas oraz w/w cegiełki.

7. Stowarzyszenie „Viktoria” przeprowadzi w Boguchwale ODR cykl wykładów i zajęć o charakterze edukacyjno-kulturalnym dla osób 60+. Materiały informacyjne o tym można sobie wziąć. Leżą na ostatniej ławce.

8. 17.06 tj we wtorek od 8:00 do 15:00 w Niechobrzu nastąpi przerwa w dostawie gazu.

9. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy XX rocznicę reaktywowania Ruchu Światło-Życie. Z tej okazji dzisiaj na godz. 20:00 zapraszamy do parku Matki Bożej na koncert ewangelizacyjny kleryckiego zespołu z Tarnowa. Po Jego zakończeniu będzie adoracja dziękczynna za XX lat Oazy w Niechobrzu.

10. We czwartek Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej zwana Bożym Ciałem. Msze św. o godz. 7:30, 9:30 i 16:30. Nie będzie mszy o 11:20. Po mszy św. o 9:30 udajemy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy. Do sypania kwiatków prosimy dziewczynki kl. II i III i młodsze. Chłopcy kl. II przychodzą w strojach I komunijnych zaś młodsi w komeszkach z dzwonkami. Na procesji świecą zelatorzy róż męskich. Na procesję zabieramy teksty z pieśniami. Próba sypania kwiatków we środę o 17:30.

11. W Boże Ciało tradycyjnie w Rzeszowie w parku Sybiraków XII koncert pieśni religijnej „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Początek o godz. 19:00.

12. Intencje mszalne.