Ogłoszenia parafialne Niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa 21.05.2023 r.

  20 maja 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa 21.05.2023 r.

 

 1. Ogłoszenie GOKOM-u. Zabrania się wprowadzania wód opadowych i wód drenażowych do kanalizacji sanitarnej. W najbliższym czasie będą przeprowadzane kontrole w każdym gospodarstwie na terenie Gminy Boguchwała. Za nieprzestrzeganie powyższego zakazu grozi kara grzywny do 10.000 zł. Szczegółowe pismo znajduje się na tablicy ogłoszeń.
 2. Dziś składka inwestycyjna. Po Mszy świętej ofiarą do puszek możemy udzielić wsparcia dla naszej katolickie Radio VIA.
 3. Młodzież klas VIII przystępuje do egzaminów w najbliższych dniach. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 4. Dziękujemy rodzinom dzieci I komunijnych za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Bielecka, Płonka, Płonka, Niedziałek, Leniart, Lasota, Nazimek, Kawa, Fąfara i Jajo.
 5. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszach świętych. Prosimy o udział w poniedziałek klasy 8, we wtorek klasy 7 i 6, w środę klasy 3, w czwartek klasy 4 i 5 na godz. 18.00, w piątek klasy 2, w sobotę klasy 1 a w niedzielę zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na 16.30. Gdyby uczniom nie pasował wyznaczony dzień to niech sobie wybiorą choć jeden dzień z inną klasą.
 6. Klasy 3 mają swoją próbę generalną uroczystości I komunijnej po Nowennie w środę.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Spotkanie biblijne o 19.00.
 8. I Spowiedź dzieci i ich rodzin odbędzie się w piątek o 17.00
 9. W piątek przypada również dzień matki, niech to święto będzie uczczone przez nas nie tylko pamięcią o naszych mamach ale także licznym udziałem na nabożeństwie majowym u naszej wspólnej Matki Maryi.
 10. W przyszłą niedzielę I Komunia św. dla dzieci z klas 3 na Mszy św. o godz. 11.30.
 11. Jutro odbędzie się pogrzeb śp. Marka Raka l. 71. Msza pogrzebowa o 16.00. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu prosząc także o pociechę płynącą z wiary dla jego rodziny. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie. Pocieszycielko strapionych módl się za nami.