Ogłoszenia parafialne Niedziela – XI zwykła 12.06.2022 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  11 czerwca 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XI zwykła 12.06.2022

 

 1. Ogłoszenie GOKOM
 2. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
 3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Stachowicz, Stachowicz, Baran, Chmiel, Trąd, Wierzbicki, Rak, Rzucidło, Rzucidło, Ziobro.
 4. Dziś po Mszach świętych składka do puszek na wsparcie remontu domu rekolekcyjnego KSM w Przybyszówce.
 5. KSM Diecezji Rzeszowskiej organizuje tygodniowe obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy, Lipinkach, Białce Tatrzańskiej i nad polskim morzem - Ostrowo koło Dębek a także spływ kajakowy Kanałem Augustowskim po Rozpudzie.  Informacje na ulotkach wyłożonych na stoliku za ławkami. Zapisy na stronie ksm.rzeszow.pl lub u księży wikariuszy.
 6. Szkoła Nr 2 w Niechobrzu zaprasza na piknik rodzinny w najbliższy wtorek 14 czerwca o 15.30. W programie występy dzieci, wodzirej, wspólne grillowanie, pokazy sprzętu strażackiego, bezpłatne „dmuchańce”, cegiełki na zakup sztandaru.
 7. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek. Msze święte o 7.30 i o 9.30 na polu z procesją Eucharystyczną dużą pętlą drogami wokół kościoła. Strażaków prosimy o kierowanie ruchem w czasie procesji. Dzieci o sypanie kwiatów, rodziców i dziadków o przynoszenie kwiatów do sypania dla dzieci. Mszy świętej wieczornej w tym dniu u nas nie będzie.
 8. Zachęcamy do udziału w XX koncercie „Jednego Serca i Jednego Ducha” w Parku Sybiraków na oś. Baranówka w Rzeszowie w Boże Ciało wieczorem od godz. 19.00. Wstęp wolny. Koncert będzie transmitowany przez TV Trwam i Internet na żywo.
 9. W oktawie Bożego Ciała procesja codziennie po Mszach wieczornych a w niedzielę po Mszy o 9.30. Dzieci zapraszam do sypania kwiatów przed Najświętszym Sakramentem.
 10. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
 11. Nasi ministranci w dniach od 26 do 29 czerwca udają się na Ogólnopolskie Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłkę Nożną do Kołobrzegu. Życzymy im zwycięstwa i szczęśliwego pobytu na turnieju. W nagrodę za dobrą technikę gry i zwycięstwo w turnieju diecezjalnym pokrywamy im koszty pobytu w Kołobrzegu.
 12. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 indywidualne błogosławieństwo dzieci.
 13. Do wieczności odszedł Ś+P Stanisław Warzocha l. 65. Pogrzeb odbędzie się w środę o 14.00. Rodzinie wyrażamy współczucie. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen