Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIV zwykła 11.09.2022

10 września 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIV zwykła 11.09.2022

1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Szczepek, Szurlej, Wroński, Pietrucha, Bruc, Gołąb, Gołąb, Miśta, Rębisz, Haśko.
  3. Spotkanie dla rodziców naszych ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy świętej wieczornej.
  4. Spotkanie formacyjne dla ministrantów i lektorów w środę o 17.00.
  5. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego przypada w najbliższą środę. Odpust w Mogielnicy. Suma o 18.00.
  6. Salentyńska Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa do Dębowca zatrzyma się pod naszym Sanktuarium na śniadanie w najbliższy czwartek o godz. 11.00. Proszę Panie z rejonu P. Jaksana i P. Skiby o przygotowanie kanapek i herbaty na ok. 110 osób.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  9. Za tydzień III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na inwestycje. Zakończyliśmy prace przy ociepleniu poddasza w kościele i prace przy o odnowieniu elewacji i malowideł zewnętrznych, trwają jeszcze prace przy uzupełnianiu fugi na piaskowcu położonym na ścianach kościoła i bocznych przyporach. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na te cele.
  10. Najbliższa niedziela jest poświęcona w kościele Środkom Społecznego Przekazu. Po Mszach będzie także okazja by do puszek złożyć ofiarę na wsparcie Katolickiego Radia Via w Rzeszowie.
  11. Z tyłu wyłożone są tygodniki katolickie „Niedziela” w cenie 10 zł i „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł.
  12. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.