Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIV zwykła 17.09.2023 r.

16 września 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIV zwykła 17.09.2023 r.

1. Gościmy w naszej parafii ks. Grzegorza Galata misjonarza z Ukrainy. Dziękujemy za jego świadectwo wiary, posługi oraz nakreślenie nam sytuacji w jakiej znajduje się Ukraina pod względem duszpasterskim.
    Po Mszach ofiarą do puszek możemy wesprzeć jego posługę duszpasterską.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Chmiel, Porada, Szalacha, Chmiel, Stachowicz, Stachowicz, Płodzień, Baran, Chmiel, Trąd.
  3. Dziękujemy paniom z rejonu P. Szczepka za przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki do Dębowca.
  4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski, dzieci i młodzieży. Zapraszamy w tym dniu na Msze św. wieczorną dzieci i młodzież z naszej parafii, aby zawierzyć ich młodość Panu Bogu przez ręce ich patrona.
  5. Odbiór płodów rolnych dla Towarzystwa św. Brata Alberta odbędzie się w najbliższy wtorek 19 września od godz. 9.00. Jest możliwy odbiór także z domu po wcześniejszej informacji. Tel: Mariusz Zacios 660-009-307; Monika Głaź 530-982-815.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  7. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  8. Dziś III niedziela miesiąca – składka inwestycyjna. Oszczędzamy na wymianę posadzki w kościele i udział własny w projekcie termomodernizacji.
  9. W przyszłą niedzielę składka do puszek na katolickie Radio „Via”.
  10. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.