Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXV zwykła 18.09.2022

  17 września 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
Ogłoszenia parafialne
Niedziela – XXV zwykła 18.09.2022
1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona w kościele Środkom Społecznego Przekazu. Po Mszach będzie także okazja by do puszek złożyć ofiarę na wsparcie Katolickiego Radia Via w Rzeszowie.
2. Dzisiejsza składka przeznaczona na inwestycje w parafii.
3. Bóg zapłać P. Skibie i P. Jaksanowi – rejonowym za zorganizowanie pomocy Pań z ich rejonów w przyjęciu gościnnym pielgrzymów z Rzeszowa do Dębowca. Za poczęstunek na górnym Niechobrzu dziękujemy także rodzinie Rak. Jutro tj. 19 września wspominamy objawienia Matki Bożej na La Salette we Francji z 19 września 1846r. Niech Maryja Pojednawczyni Grzeszników przez trud i modlitwy pielgrzymów wyprosi nam łaskę pojednania z ludźmi i z Bogiem.
4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kobiałka, Pizło, Łoza, Filus, Łabusiewicz, Drewniak, Drewniak, Hadała, Rykała, Witalec.
5. Odbiór ziemiopłodów na schronisko dla bezdomnych św. Brata Alberta w Rzeszowie jutro tj. w poniedziałek od godz. 8.00. Dary należy w workach wystawić przy drodze tradycyjnie jak to czynimy co roku.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
8. Z tyłu wyłożone są tygodniki katolickie „Niedziela” w cenie 10 zł i „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł.
9. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
10. Intencje od uczestników pogrzebu dotychczas odsyłaliśmy w większości do odprawienia poza parafię. Coraz częściej na ranne Msze w zwykłe dni tygodnia brakuje intencji, więc pojawiają się sporadycznie intencje od uczestników pogrzebów. Polecamy, aby zaglądać na grafik intencji wydrukowany lub wstawiany na stronę parafii lub facebooka, aby w miarę możliwości uczestniczyć w Mszach odprawianych w intencji swoich bliskich w naszej parafii.
11. W przyszłą niedziele po Mszach będzie także okazja by do puszek złożyć ofiarę na zakup sztandaru przez Szkołę Podstawową nr 2 w Niechobrzu
12. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Stanisław Mazur l. 74 i Śp. Zofia Rusinek l. 81, pochodząca z Niechobrza, emerytowana nauczycielka SP 1 w Niechobrzu. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a ich duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen