Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXV zwykła 24.09.2023 r.

23 września 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXV zwykła 24.09.2023 r.

1. Ogłoszenia społeczne – kominiarzy.
  2. Dziś po Mszach św. składka do puszek na katolickie Radio „Via”.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wierzbicki, Rak, Rzucidło, Rzucidło, Ziobro, Rykała, Błażej, Wolak, Sowa, Byjoś.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  6. Organizujemy pielgrzymkę do bł. Rodziny Ulmów do Markowej i Sanktuarium MB w Leżajsku w najbliższą sobotę 30 września. Zapisy w zakrystii do najbliższej środy. Koszt 50 zł od osoby dorosłej. Od dzieci 30 zł. Wyjazd z parkingu kościelnego o godz. 8.00. Zachęcamy szczególnie rodziny do wspólnego pielgrzymowania, by zawierzyć się wstawiennictwu tej Błogosławionej Rodziny.
  7. Odpust parafialny ku czci św. Franciszka z Asyżu wypada w przyszłą niedzielę. Uroczystej sumie będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Waldemar Pszeniczny Salwatorianin z Węgorzewa o godz. 11.30.
  8. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Z powodu odpustu prosimy braci o indywidualną zmianę tajemnic.
  9. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.