Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXXI zwykła – Rocznica Poświęcenia własnego Kościoła 30.10.2022

29 października 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXXI zwykła – Rocznica Poświęcenia własnego Kościoła 30.10.2022

1. Na zakończenie tygodnia misyjnego mamy okazję po Mszach świętych dziś złożyć ofiarę do puszek na pomoc misjonarzom.
  2. Dzisiaj przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Przez przyczynę Maryi dziękujemy Bogu za budowniczych, ofiarodawców, wszystkich troszczących się o nasz wspólny dom.
  3. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rak, Rak, Dryja, Rak, Rak, Chmiel, Rykała, Rykała, Graboś, Pociask.
  5. W poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych. Różaniec po Mszy świętej.
  6. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy świętych: 7.30, 9.30, 11.30. Msza św. popołudniowa o godz. 14.00 po niej procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Przy wejściu na cmentarz odbędzie się kwesta do puszek przeznaczona na inwestycje prowadzone na cmentarzu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.
  7. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami możemy składać codziennie w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich
  8. W środę Dzień Zaduszny - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte w tym dniu o godz. 6.30 – w kaplicy na cmentarzu i w kościele parafialnym o godz.: 7.00 i 18.00.
  9. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od rannej Mszy do godz. 18.00
  10. Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii świętej obędzie w I czwartek miesiąca na Mszy Świętej o godz. 18.00. Dzieci otrzymają poświęcony modlitewnik. Po Mszy świętej odbędzie się ćwiczenie ceremonii.
  11. W I pierwszy piątek miesiąca spowiedź poł godziny przed Msza świętą.
  12. W I sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30.
  13. W sobotę od godz. 18.00. Wieczór Uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
  14. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  15. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.