Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXXIV zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2022

  19 listopada 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXXIV zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 20.11.2022

 

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Wypominki będą oprawiane po Mszach świętych w tygodniu.
  2. Podczas Mszy św. o godz. 9.30 do grona ministrantów zostaną włączeni kandydaci.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona na zaplanowaną inwestycje wymiany posadzki w kościele.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Matuszewski, Rzepka, Jarosz, Pieniążek, Chmiel, Pieniążek, Drozd, Chmiel, Kwiek, Ostrowski
  5. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami składamy codziennie w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
  6. We wtorek wspomnienie św. Cecylii -dziewicy i męczennicy, patronki osób troszczących się o śpiew i muzykę kościelną. Pamiętajmy w naszej modlitwie o naszych organistach, o chórze parafialnym, zespole uwielbienia i oazowej scholii, którzy ubogacają naszą Liturgie śpiewem. Dziękujemy im za posługę. Zachęcamy wszystkich utalentowanych muzycznie do włączenia się w chór i schole.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  8. W przyszła niedzielę rozpoczniemy nowy rok liturgiczny okresem Adwentu. Po rannej Mszy świętej będzie modlitwa nad opłatkami i posłanie rejonowych do wszystkich domów parafii.
  9. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.