Ogłoszenia parafialne – Odpust franciszkański– 1.10.2017 r.

  30 września 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Odpust franciszkański– 1.10.2017 r.

 

  1. (7.30) Po Mszy Świętej Różaniec na dróżkach bolesnych.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i Parku MB w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SKIBA, DYLOWSKA, CZECH, CHMIEL, ŻOŁDAK, KOWAL.
  3. 3. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nich, jak również do prywatnego odmawiania.
  4. We wtorek na Mszy wieczornej dzieci kl. III otrzymają różańce. Zapraszamy je do kościoła wraz z rodzicami.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą Świętą, a w piątek godzinę przed Mszą Świętą wieczorną. W czwartek adoracja do 21.00. W sobotę w święto MB Różańcowej kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30. Wieczorem Różaniec w duchu fatimskim w ramach nabożeństwa październikowego w połączeniu z ogólnopolską akcją modlitewną „Różaniec do granic”.
  6. W przyszłą niedzielę 8.10. będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. W Rzeszowie przy Katedrze główne uroczystości od godz. 11.30. W planie Msza Święta i występy solistów i zespołów. Sięgnijmy po nauczanie papieskie i wspomóżmy ofiarą młodzież w ramach Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.
  7. Również w przyszłą niedzielę rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską dla młodzieży. Odbywać się będzie w salce kominkowej od godz. 17.30. Zapraszamy młodych do udziału.
  8. Są jeszcze wolne miejsca do Komańczy na „Różaniec do granic”. Zapraszamy chętnych do wyjazdu.