Ogłoszenia parafialne – Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – 02.07.2017 r.

01 lipca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (730) Zapowiedzi.
  2. (730) Po Mszy Świętej różaniec na dróżkach bolesnych. Gromadzimy się za kościołem.
  3. 3. W tym tygodniu I czwartek, piątek miesiąca. Tradycyjnie, we czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej, aż do Apelu Jasnogórskiego.
  4. Jak już zapowiadaliśmy we czwartek około 1900 przychodzi do nas na nocleg Piesza Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę. Przyjmijmy gościnnie utrudzonych pątników.
  5. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu, a było tego więcej. Na jutro wieczorem prosimy parafian
    z następujących rodzin: BRUDZ, GOŁĄB, MIŚTA, RĘBISZ, RZEPKA.
  6. Int. mszalne: