Ogłoszenia parafialne – 10 lipiec 2016 r.

  09 lipca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia naszego Odpustu, zarówno w przygotowaniu, jak też w samą uroczystość. Szczególnie dziękujemy chórowi parafialnemu z panią dyrygent. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian
    z następujących rodzin: KURC, ULIASZ, ŻYBURA, PARA, JOCHYM.
  3. We środę kolejne nabożeństwo fatimskie w Mogielnicy o godz. 19.00.
  4. Od września można składać podania do Diecezjalnego Studium Organistowskiego. Szczegóły na afiszu.
  5. Za miesiąc będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP – zwanej Matki Bożej Zielnej. Zboża jeszcze w polu, ale już dzisiaj ogłaszamy, że zaszczyt przygotowania wieńców żniwnych  przypada w tym roku na młodzież z następujących regionów:

- I wieniec z rejonu p. Janusza Miguta i p. Mariana Pociaska

- II  wieniec z rejonu p. Fryderyka Kalandyka i p. Ryszarda Wróbla

Oczywiście nie ograniczamy nikogo, wręcz zachęcamy także inne osoby  do zaprezentowania swoich osiągnięć artystycznych na cześć Matki Bożej.

  1. W dalszym ciągu zachęcamy do wyjazdu na ŚDM oraz do udziału w Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, tym bardziej zachęcamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak, gdyż wśród pątników będzie zmierzał ks. Patryk.
  2. Komunikat ks. biskupa.
  3. Strażacy dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w kolejną, piękną akcję oddawania krwi.