Ogłoszenia parafialne – Odpust parafialny – 2.10.2016r.

  01 października 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. 730 Po Mszy Świętej różaniec na dróżkach bolesnych.
 2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SZELIGA, PONISZKO, PONISZKO, ZIAJA, RZUCEK.
 3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej, dzieci klasy III otrzymają różańce. Zapraszamy je do Kościoła wraz z rodzicami.
 4. We czwartek Towarzystwo im. św. Brata Alberta będzie zbierać płody rolne – jak zapowiadaliśmy tydzień temu.
 5. W pierwszy piątek miesiąca (7.10.) święto Matki Bożej Różańcowej.
 6. W piątek w naszym Domu Rekolekcyjnym o godz. 1800 rozpoczną się rekolekcje zamknięte dla osób chorych na chorobę alkoholową prowadzone przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka. Trwać będą do obiadu w niedzielę. Zachęcamy do udziału.
 7. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na „Kurs Nowe Życie”, który odbędzie się w Domu Diecezjalnym „Tabor” w dniach 7-9.10. Szczegółowe informację o zgłoszeniach na afiszu w przedsionku.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską dla młodzieży. Początek o godz. 1730 w Sali kominkowej na plebani.
 9. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVI Dzień Papieski pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Wracajmy myślami do nauczania papieskiego. Główne uroczystości będą w Katedrze rzeszowskiej i przylegającym do niej Parku Papieskim o czym informuje zamieszczony w przedsionku plakat. Tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej, ale mającej trudne warunki materialne młodzieży.
 10. Int. mszalne.
 11. Ogłoszenie z Urzędu Gminy.