Ogłoszenia parafialne – Odpust św. Franciszka

05 października 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 6 października 2013 r.

1.  Towarzystwo imienia św. Brata Alberta dziękuje za płody rolne, które przekazaliście na dożywianie biednych i bezdomnych. „Bóg zapłać”.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Gołąb

- Rzucidło

- Siewierski

- Nalepa

- Wilk

3. Jutro święto MB Różańcowej. Na mszy wieczornej dzieci kl. II otrzymują różańce. Zapraszamy je razem z rodzicami.

4. We wtorek kolejna katecheza audiowizualna w Bazylice OO Bernardynów w Rzeszowie. Szczegóły na afiszu.

5. We czwartek spotkanie parafialnych zespołów Caritas z naszego dekanaty w Rzeszowie u Księży Saletynów o godz. 16.00.

6. W piątek w naszym domu rekolekcyjnym rozpoczną się rekolekcje trzeźwościowe „Ewangelia wyzwolenia”. Początek o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę obiadem.

7. W przyszłą niedzielę XIII Dzień Papieski. Wracamy myślą do przesłania i nauczania J.P. II. Hasłem tegorocznego dnia są słowa „J.P. II papież dialogu”. Do puszek będziemy zbierać ofiary na tzw. „żywy pomnik J.P. II” – czyli stypendia dla uzdolnionej, ale biednej młodzieży.

8. Intencje mszalne.