Ogłoszenia parafialne – Odpust Świętego Franciszka – 4 października 2014 r.

  04 października 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. różaniec na dróżkach bolesnych.

2. Towarzystwo imienia św. Brata Alberta dziękuje za płody rolne, które przekazaliśmy na dożywienie biednych dzieci i bezdomnych w Rzeszowie i okolicy.

3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Żybura

- Baran

- Maciej

- Garusiński

- Migut

 

4. Jutro święto Matki Bożej Różańcowej. Dzieci kl.II chociaż do I Komunii przystąpią w kl. III to jutro otrzymają różańce, by wrastały w maryjnej szkole różańcowej. Zapraszamy je jutro
z rodzicami na mszę św. o godz. 17:00 i nabożeństwo różańcowe.

5. Dzisiaj w Rzymie rozpoczyna się III Nadzwyczajne Zebranie Ogólne Synodu Biskupów. Jego tematem będą „Wyzwania duszpasterskie wobec rodziny w kontekście ewangelizacji”. Wspierajmy tę sprawę modlitwą i okażmy zainteresowanie.

6. We wtorek o godz. 19:00 zapraszamy mężczyzn na próbę chóru.

7. W piątek o godz. 18:00 rozpoczynają się u nas rekolekcje zamknięte dla osób uzależnionych, chorych na chorobę alkoholową. Trwać będą do obiadu włącznie w niedzielę. Zachęcamy i zapraszamy. Można doznać łaski uzdrowienia.

8. Za tydzień kolejny XIV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – świętymi bądźcie”. Pamiętajmy o nauczaniu św. J.P. Wielkiego. Tradycyjnie ofiary do puszek przeznaczone zostaną na wsparcie ubogiej, uzdolnionej młodzieży.

9. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

10. W przyszłą niedzielę po mszy wieczornej o 17:30 rozpoczniemy cykl katechez przedmałżeńskich, które odbywać się będą w niedzielę o tej właśnie godzinie i trwać będą do końca stycznia (z przerwą na święta). Zapraszamy młodzież i prosimy innych o tym poinformować.

11. Intencje mszalne.

12. Ogłoszenie z gminy: Burmistrz Boguchwały przypomina o akcji bezpłatnych szczepień przeciwko grypie, skierowanej dla osób od 65 roku życia z terenu Gminy Boguchwała. Bezpłatne szczepienia będą realizowane w: - w Boguchwale ul. Doktora Tkaczowa 181 od pon. do pt. 8:00 – 17:00 do wyczerpania limitu szczepień. - w ZS w Niechobrzu 6 października (pon.) od 10:00 do 12:00.- w SP w Zgłobniu 6 października (pon.) 12:30 – 14:30. Do punktu szczepień trzeba zabrać dowód osobisty.