Ogłoszenia parafialne – Ofiarowanie Pańskie – 2 lutego 2014 r.

  01 lutego 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Lasota

- Wójcik

- Bać

- Ciebiera

- Sałapatek

3. Po feriach w tym tygodniu wzawiają spotkania grupy młodzieżowe działające przy naszej parafii. W środę o 16:00 będzie obowiązkowe spotkanie dla wszystkich ministrantów. W piatek na mszę świętą i spotkanie po mszy wieczornej zapraszamy wszystkich oazowiczów. Podczas tego spotkania będzie także zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy, żeby oazowicze podejmujący taką modlitwę zabrali ze sobą tajemniczki.

4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej. W I piątek spowiadamy rano i wieczorem przed mszą św. od 16:00. Można też wcześniej skorzystać.

5. (9:30) W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 będzie spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.

6. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o wsparcie dzieł miłosierdzia przez nią prowadzonych przekazując na jej cel 1% należnego podatku. Dzięki ofiarności ludzkiej, armii wolontariuszy Caritas pomaga rodzinom, dzieciom z ubogich rodzin, niepełnosprawnym i chorym. Zakupując sprzęt medyczny, pomaga w czasie klęsk żywiołowych. Z tyłu za ławkami są ulotki Caritas z numerem KRS-u.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

8. Od piątku do niedzieli w naszym domu rekolekcyjnym odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Początek o godz. 18:00. Zachęcamy chorych na tę chorobę i zapraszamy.

9. Intencje mszalne.