Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek wielkanocny – 17.04.2017 r.

16 kwietnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek wielkanocny – 17.04.2017 r.

1. (930) Zapowiedzi.
  2. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przygotowali i zaprezentowali w Parku Matki Bożej piękne Misterium Męki Pańskiej. Niech Pan Jezus wynagrodzi za ten wielki trud, który dla nas był okazją do wspaniałych i głębokich przeżyć duchowych. W najbliższą niedzielę, będzie można nabyć płyty z filmem i zdjęciami. Koszt płyty 10 zł, ale jeżeli ktoś chciałby wesprzeć dzieło Misterium wyższym datkiem składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Dziękujemy tym, którzy w różnoraki sposób pomogli nam w przeżyciu Triduum Paschalnego, a wiec:

- ofiarodawcom za złożone ofiary na kwiaty, i tym, co przygotowali Boży Grób,

- Liturgicznej Służbie Ołtarza, dzieciom, młodzieży i dorosłym,

- chórowi parafialnemu i scholii za godny sanktuarium śpiew,

- Strażakom za honorową służbę,

- wszystkim za gremialny udział we wszystkie dni Triduum Paschalnego – Bóg zapłać!

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu. Na wtorek wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ŻUCZEK, BOBOWSKI, CIEŚLICKI, SIEWIERSKI, SŁABY.
  2. Jutro w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbędzie się kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych. Więcej informacji na stronie internetowej Instytutu.
  3. Wyjazd na pogrzeb ks. Władysława Bać, będzie jutro o 815 z przystanku autobusowego przy rondzie.
  4. Przyszła niedziela jest Świętem Bożego Miłosierdzia. To dzień patronalny Zespołów charytatywnych Caritas. Tym samym rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Idzie i głoście”. Wielkopostne skarbonki prosimy składać w koszu przed ołtarzem.