Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek Wielkanocny – 28 marca 2016 r.

  26 marca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przygotowali i zaprezentowali w Parku Matki Bożej piękne Misterium Męki Pańskiej. Niech Im Pan Jezus nagrodzi za ten wielki trud i okazję do wspaniałych przeżyć.
  2. Dziękujemy tym, którzy w różny sposób pomogli nam w przeżyciu Triduum Paschalnego,
    a więc:

- ofiarodawcom na kwiaty i tym, którzy przygotowali Boży Grób na czele z Siostrą Nikodemą;

- Liturgicznej Służbie Ołtarza i Scholii młodzieży oazowej za piękną oprawę liturgiczną;

- Chórowi parafialnemu za śpiew godny świąt i sanktuarium, w którym się odbywał;

- Panom Strażakom za honorową straż;

- Wszystkim za gremialny udział we wszystkich dniach Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.

  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła, drogi i parku za kościołem, zaś na wtorek prosimy parafian z następujących rodzin: RZEPKA, RZEPKA, MŁYNARCZYK, ŻYBURA, SOLECKI.
  2. Od jutra Msze Święte wieczorne będą o godzinie 18:00.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ze względu na kongregację wszystkich kapłanów z diecezji w pierwszą sobotę w Rzeszowie, do chorych od godziny 08:30 udamy się tydzień później, czyli 09 kwietnia.
  4. W najbliższą sobotę 02 kwietnia wyjeżdża autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Świętego Jana Pawła II. Wyruszamy o godzinie 06:00 z placu przy kościele. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych.
  5. Przyszła niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień patronalny zespołów charytatywnych Caritas, który rozpoczyna także Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”.
  6. Za dwa tygodnie, od piątku 15 kwietnia do niedzieli 17 kwietnia, odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym rekolekcje zamknięte dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia przyjmuje Pani Zelatorka.