Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek Wielkanocny – 6 kwietnia 2015r.

06 kwietnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w różny sposób pomogli nam w przeżyciu Triduum Paschalnego a więc: - ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu

- tym, którzy porządkowali otoczenie kościoła

- tym, którzy przygotowywali ciemnicę i Boży Grób

- liturgicznej służbie ołtarza i scholi młodzieży oazowej za piękną oprawę lit.

- chórowi za godny świąt i sanktuarium śpiew

- strażakom za honorową straż

Wszystkim za gremialny udział we wszystkie dni Triduum Paschalnego:„Bóg zapłać”.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszeg kościoła w minionym tygodniu, zaś na wtorek prosimy parafian z następujących rodzin:

-

3. Dzisiaj aktorzy Misterium Męki Pańskiej, które odbyło się u nas w Niedzielę Palmową, będą rozprowadzać za dobrowolną ofiarą płyty DVD z filmem z tego wydarzenia. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na dalszy rozwój tego dzieła w naszej parafii.

4. W piątek w naszym domu rekolekcyjnym odbędą się rekolekcje dla osób uzależnionych od alkoholu i innych używek początek o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę obiadem.

5. W sobotę od godz. 8:30 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną.

6. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień patronalny zespołów charytatywnych Caritas.

7. Intencje mszalne.