Ogłoszenia parafialne – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – 9 listopada 2014 r.

08 listopada 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Czekaj

- Drążek

- Zapartek

- Żuczek

- Hardyl

3. W tym tygodniu świetlica parafialna czynna w poniedziałek od 18:00 do 20:00. Więcej informacji na stronie facebookowej.

4. We wtorek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dodatkowa msza św. o godz. 9:30. Wypada w tym dniu wywiesić flagę narodową.

5. Rekolekcje dla wspólnot Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędą się w domu rekolekcyjnym w Dębowcu u XX Saletynów w dniach 15 – 16 XI 2014.

6. W przyszłą niedzielę wybory do samorządów. Na to kto będzie rządził w naszym regionie jeszcze mamy wpływ. Wykorzystajmy to i módlmy się o wybór ludzi mądrych, uczciwych i kompetentnych.

7. W Rzeszowie powstała poradnia leczenia niepłodności metodą NaProTECHNOLGY. Mieści się ona przy poradni na ulicy Dąbrowskiego 33a.

8. Intencje mszalne.