Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Chrystusa Króla – 24 listopada 2013 r.

23 listopada 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. „Bóg zapłać” hojnym ofiarodawcom na pomoc poszkodowanym przez tajfun na Filipinach.

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Ziobro

- Jamuła

- Solecki

- Grzebyk

- Adamczyk

3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed świętem Niepokalanego Poczęcia NMP. Do adoracji zapraszamy róże męskie wg następującego porządku:

- pt. Najświętszego Serca Pana Jezusa

- sob. św. Andrzeja Boboli

- niedz. św. Floriana

4. W sobotę św. Andrzeja Apostoła. Odpust w Zgłobniu o godz. 11.00. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Msze św. roratnie w niedzielę o godz. 7.00, zaś w tygodniu o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału wszystkich. Młodsze dzieci przychodzą z lampionami oraz wrzucają do koszyczka laurki z nazwiskami. Dorośli niech zechcą ich ucieszyć łakociami lub innymi pamiątkami. Chętne dzieci będą mogły zbierać obrazki świętych w ramach programu papieża Franciszka „uBoga droga”, gdy będziemy przyglądać się świętym, którzy w najbiedniejszych widzieli Chrystusa i pomagali im ze wszystkich sił.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie rodziców I komunijnych w świetlicy parafialnej.

8. W przyszłą niedzielę prosimy panów rejonowych do salki kominkowej na krótkie spotkanie oraz odebranie opłatków do roznoszenia.

9. Gość niedzielny zawiera nie tylko ciekawe, artykuły, ale także kilkustronicowy kalendarz na przyszły rok.

10. Po mszy św. oddamy się Chrystusowi Królowi kończąc Rok Wiary.

11. Rodzice 12 letniego Danielka i 10 letniego Krzysia borykają się z trudnościami związanymi z leczeniem tych dzieci i ich rehabilitacją, bowiem chorują one na porażenie mózgowe. Kto chciałby im pomóc może ich wesprzeć finansowo. Będą oczekiwać przed kościołem.

12. Msze św. gregorańskie za śp. Julię Roman odprawi nasz rodak ks. Prałat Henryk Rykała w kościele Świętego Ducha w Jarosławiu

13. Intencje mszalne: