Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa – 4 czerwca 2015 r.

  03 czerwca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Zapowiedzi.

2. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

3. Dzisiaj w Parku Sybiraków w Rzeszowie koncert „Jednego Serca Jednego Ducha. W piątek i sobotę w ramach Festiwalu Wiary na Podpromiu katecheza w stylu Nowej Ewangelizacji – koncerty, spotkanie z charyzmatycznymi ewangelizatorami z Brazylii. Zapraszamy młodzież zwłaszcza starszą do udziału.

4. (9:30) Po mszy św. formujemy procesję. Kolejność: Najpierw krzyż, chorągwie, poduszki, ministranci, chłopcy, dziewczynki z kl. III i młodsze sypiące kwiaty, małe dzieci idą z rodzicami po bokach drogi. Prosimy nie rozciągać procesji, byśmy byli zwartą grupą i by była lepsza słyszalność.

Zabieramy śpiewniki. Kto może, śpiewem sławi Jezusa Eucharystycznego. Po procesji ministranci zbiorą śpiewniki. Zachowajmy radosną i rozmodloną atmosferę.

5. W oktawie Bożego Ciała procesja po mszy św. wieczornej z wyjątkiem niedzieli, gdy będzie po mszy z godz. 9:30.