Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 23 listopada 2014 r.

22 listopada 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność  za ofiary złożone do puszek dla cierpiących i prześladowanych chrześcijan w Syrii. Bóg zapłać.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Stefański

- Kwasek

- Czyż

- Chmiel

- Czudec

3. Kolejna katecheza audiowizualna we wtorek 25.11 w diecezjalnym domu „Tabor” o godzinie 19:15.

4. W sobotę rozpoczynamy Nowennę przed świętem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Do adoracji prosimy męską różę Świętego Michała Archanioła, zaś na niedzielę różę Świętego Maksymiliana.

5. W niedzielę rozpoczyna się Adwent. Mszę Święte roratnie w niedzielę o godzinie 7:00, zaś na tygodniu o 17:00. Zachęcamy do udziału dzieci z lampionami, oraz dorosłych. Codziennie będzie homilia. Dzieci będą otrzymywać obrazki. Kto zbierze ich najwięcej na końcu Adwentu otrzyma pamiątkę.

6. W niedzielę odpust Świętego Andrzeja w Zgłobniu. Suma o godzinie 11:00. Tamtejszy
ks. Proboszcz zaprasza.

7. „Gość niedzielny” zawiera kalendarz ścienny dołączony bezpośrednio do każdego egzemplarza.

8. Dzisiaj o godzinie 15:00 zapowiadane wcześniej przedstawienie o bł. Karolinie. Zapraszamy.

9. Po Mszy Świętej oddamy się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

10. Intencje mszalne: