Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – 3 maja 2014 r.

02 maja 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

(9:30) Zapowiedzi

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Bochnak

- Michalik

- Pieniążek

- Czech

- Buda

2. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Zachęcamy do udziału. W ramach nabożeństwa prezentowane są różne sanktuaria polskie.

3. Dzieci przychodzą tradycyjnie wg. natępującego porządku:

Pn – kl. I i II                                 Czw. kl. I gimnazjum

Wt – kl. III i IV                             Pt kl. II i III gimnazjum

Śr - kl. V i VI                                  Sob. młodzież szkół ponadgimnazjalnych

4. Od jutra rozpoczyna się w Polsce Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania tej Najważniejszej Księgi świata.

5. Jutro zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

6. Możemy korzystać z utwardzonej nawierzchni na placu obok parku Matki Bożej. Prosimy, by do czasu położenia asfaltu, uważać zwłaszcza ruszając z miejsca samochodem, by nie naruszyć utwardzonej kamieniem nawierzchni. W niedługim czasie planowane są schody na skarpie, aby wygodnie zejści i wejść.

7. Ogłoszenie pana sołtysa:

Druga rata podatku i trzecia opłaty śmieciowej odbierana będzie w dniach od 9 maja (piątek) do 15 maja (czwartek) według harmonogramu dostarczonego z decyzjami podatkowymi oraz zamieszczonego na tablicach ogłoszeń.

8. Intencje mszalne.