Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 11.06.2017 r.

  10 czerwca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 11.06.2017 r.

 

  1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. 3. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła i jego obejścia, nie tylko wyznaczonym rodzinom, ale także Rodzicom dzieci I komunijnych. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PIEKŁO, GUZIK, LESNER, KRÓL, WĘGRZYN.
  4. (1120) Dzieci I Komunijne przychodzą w białym tygodniu na wieczorną Mszę Świętą.
  5. We czwartek obchodzimy Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, zwane Bożym Ciałem. Msze Święte o 730, 930 i 1630. Nie ma Mszy Świętej o 1120. Po Mszy Świętej o 930 wychodzimy z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy. Do sypania kwiatów prosimy dziewczynki z klas III i IV oraz młodsze. Chłopcy klasy III przychodzą w strojach komunijnych, zaś młodsi w komeżkach z dzwonkami. Na procesji świece niosą zelatorzy męskich róż. Zabieramy teksty pieśni na procesję, które będą rozdawać ministranci przy wyjściu z kościoła. Próba sypania kwiatów we wtorek o 1730.
  6. W Boże Ciało w Parku Sybiraków XV Koncert „Jednego Serca – Jednego Ducha. Początek o godz. 1900. Szczegóły na afiszu.

Organizowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii. Wyjazd o godz. 1800 z parkingu przy kościele i powrót po zakończonym koncercie. Zgłoszenia do wtorku w kancelarii lub zakrystii. Wyjazd jest darmowy.

  1. Pan Sołtys zaprasza mieszkańców Niechobrza na Zebranie Wiejskie w dniu 13 czerwca o godz. 1915 w Domu Ludowym w Niechobrzu. Tematyka spotkania dotyczy działalności jednostek organizacyjnych, sprawozdania i wolne wnioski.