Ogłoszenia parafialne – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26.08.2018r.

  26 sierpnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na poniedziałek wieczorem prosimy większą ilość osób, by oczyścić kostkę z zarośniętej trawy, z następujących rodzin:
-Zapartek -Orłoś
-Drążek -Mieszek
-Żuczek -Antas
-Rembizak -Szeliga
-Szajna -Poniszko
2. Pan Fryderyk Kalandyk prosił w lipcu o zwolnienie z funkcji rejonowego, którą pełnił przez kilkadziesiąt lat. Dziękujemy mu za tę posługę. Niech Matka Najświętsza mu to wynagrodzi. Na jego miejsce poprosiliśmy pana Jerzego Mazura, który podjął się już od lipca tego zadania. Życzymy mu pomocy Bożej i dobrej współpracy z ludźmi z jego rejonu i ks. proboszczem.
3. We środę odbędzie się instalacja, czyli uroczyste objęcie obowiązków nowego proboszcza w Niechobrzu, ks. Andrzeja Sroki, której dokona
ks. wicedziekan. Obrzęd odbędzie się przed mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy chętnych do udziału. Dobrze by było, gdyby przedstawiciele dzieci, młodzieży i rady parafialnej powitali nowego ks. proboszcza, a może i grup parafialnych.
4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiadamy także dzieci i młodzież na rozpoczęcie roku szkolnego od godziny 16:00. Oczywiście można to uczynić także wcześniej, by nie było długich kolejek. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30, natomiast wieczorem różaniec w duchu fatimskim.
5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
6. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15.00 udajemy się na drogę krzyżową
w intencji trzeźwości pod krzyż milenijny.
7. Intencje mszalne
8. Ogłoszenie p. Sołtysa