Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA CHRZCICIELA– 24.06.2018 r.

23 czerwca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA CHRZCICIELA– 24.06.2018 r.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: CHMIEL, SKWIRUT, MARTOŃ, KRYPEL, DRYJA.
  2. W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zapraszamy na Mszę Świętą, które będą
    o 7.00, 9.30, 18.00. W tym dniu odpust z Zgłobniu. Suma o 11.00, na którą zaprasza tamtejszy ks. Proboszcz.
  3. 3. W sobotę rozpoczynamy nasz odpust parafialny. Msza Święta
    o godz. 7.00, na którą zapraszamy chorych i słabszych. Wcześniej możliwość spowiedzi. Spowiedź przed odpustem o godz. 17.00,
    o godz. 18.00 Msza Święta, a po niej Różaniec z procesją
    z Najświętszym Sakramentem na dróżkach radosnych.
  4. W niedzielę o godz. 7.30 Msza Święta, a po niej Różaniec po dróżkach bolesnych.
  5. Nie ma Mszy Świętej o 9.30. Sumę odpustową o 11.00 odprawi
    i kazanie wygłosi ks. bp Edward Białogłowski. O godz. 16.30 Msza Święta i zakończenie odpustu.
  6. Prosimy o przypilnowanie, by przed Mszą Świętą o 11.00 nie stawiano samochodów na placu przed kościołem.
  7. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę
    w ramach 41. Pieszej Pielgrzymki Rzeszowskiej. Zapisy do grupy