Ogłoszenia parafialne – Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – 19 stycznia 2014 r.

18 stycznia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kawalec

- Zięba

- Cieślicki

- Kuś

- Micał

2. Dziękujemy za to, że kapłani mogli gościć w Waszych domach w ramach wizyty duszpasterskiej oraz za ofiary złożone na tacę „Bóg zapłać”.

3. Jak już zapowiadaliśmy we środę po nowennie zapraszamy panów rejonowych na spotkanie do salki kominkowej.

4. Utworzyła się grupa modlitewna do intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, Króla Wszechświata. Będzie ona prowadzić modlitwy w każdą środę po Nowennie. Można się do niej przyłączyć.

5. Ojcowie Bernardyni zapraszą na kolejną katechezę audiowizualną tym razem zatytułowaną: „Trucizna ideologii gender”. Będzie ona we wtorek o godz. 19:10. Prowadzić ją będzie ks. prof. Dariusz Oko.

6. Wczoraj rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Trwać on będzie do 25 stycznia.

7. Ogłoszenie pana Sołtysa: Odbiór opłaty śmieciowej oraz składek na ubezpieczenie rolników w PZU odbywać się będzie od 25 do 31 stycznia 2014r. Szczegóły na afiszach.

8. Intencje mszalne.

9. (11:20) Dziękujemy połączonym chórom z Boguchwały i Mogielnicy oraz orkiestrze dętej za wspólną modlitwę oraz ucztę duchową jaką nam zgotowali swoim koncertem. Niech Matka Najświętsza wszystkich otoczy swoją opieką i daje radość życia „Bóg zapłać”. Brawa!!!