Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 22 maj 2016 r.

22 maja 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (09:30) Zapowiedzi:
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Podziękowania składamy nie tylko wyznaczonym rodzinom, ale także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, za ogrom pracy jaki podjęli. Bóg zapłać.

Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: TOMASZEK, ZYGA, BURY, TRZNADEL, KUBAS.

1. Katolicki Klub Sportowy Alpin zaprasza na Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę
    z Rzeszowa przez Bieszczady i szlakiem Jana Pawła II w dniach 26 czerwca do 03 lipca. Szczegóły na afiszu.
  2. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana Uroczystością
    Bożego Ciała. Msze Święte o 07:30, 09:30 i 16:30. Nie będzie Mszy Świętej o 11:20.
    Po zakończeniu Eucharystii o 09:30 udamy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Do adoracji prosimy Zelatorów róż męskich, do sypania kwiatów dziewczynki, zaś chłopcy przychodzą w komeżkach i zabierają ze sobą dzwonki. Próba sypania kwiatów we środę o 17:30. Panów Strażaków prosimy o zabezpieczenie drogi.
    Na procesję bierzemy teksty z pieśniami.
  3. Komunikat MOPSu z Boguchwały: