Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 27.05.2018 r.

  26 maja 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 27.05.2018 r.

 

  1. (9.30) Zapowiedzi:
  • Albert Lantenszleger, zam. Niechobrz i Dominika Gołąb, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
  • Dariusz Migut, zam. Niechobrz i Beata Rzepka, zam. Niechobrz – Zapowiedź I.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SURÓWKA, MISZCZUK, SIKORA, MOTYL, PELCZAR.
  2. 3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwane Bożym Ciałem. Msze Święte o 7.30, 9.30 i 16.30. Nie ma Mszy Świętej o 11.20. Po zakończeniu Mszy Świętej o 9.30 udamy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy. Do adoracji prosimy zelatorów męskich róż. Do sypania kwiatków prosimy dziewczynki z kl. III i IV oraz młodsze. Chłopcy kl. III przychodzą w strojach komunijnych, zaś młodsi w komżach z dzwoneczkami. Zabieramy ze sobą śpiewniki. Próba sypania kwiatów we wtorek o godz. 17.30.
  3. (11.20) Dzieci I Komunijne przychodzą w białym tygodniu na wieczorną Mszę Świętą.
  4. W tym tygodniu I Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą Świętą, a w I Piątek dodatkowo godzinę przed Mszą Świętą wieczorną. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godz. 8.30. Wieczorem po procesji różaniec w duchu fatimskim dla chętnych.