Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 31 maja 2015 r.

  29 maja 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 31 maja 2015 r.

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. Dzisiaj zakończenie nabożeństw majowych.

3. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Słaby

- Ficek

- Łężowski

- Lelek

- Hausner

4. Kapłani diecezji rzeszowskiej od jutra do środy włącznie będą odprawiać swoje specjalne rekolekcje najpierw księża proboszczowie, potem księża wikariusze.

5. W poniedziałek 1 czerwca rozpocznie się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży. Trwać będzie w naszej diecezji do 11 czerwca. Program jest wywieszony w przedsionku a także na stronach internetowych. Zachęcamy i prosimy młodzież o włączenie się w to ważne wydarzenie.

6. Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza do uczestnictwa w wakacyjnych turnusach. Szczegóły na afiszu.

7. W Rzeszowie na Hali na Podpromiu Festiwal Wiary w dniach 5 – 6 czerwca. Szczegóły programu na afiszu i stronach internetowych. 5 czerwca o godzinie 9:00 będzie organizowany wyjazd dla młodzieży na to wydarzenie. Prosimy o zgłoszenia do kancelarii lub na facebooku. Młodzi, skorzystajcie z tych okazji do głębokich i pięknych przeżyć.

8. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7:30, 9:30 i 16:30. Nie będzie mszy o 11:20. Po zakończeniu mszy z godziny 9:30 udajemy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy. Do adoracji prosimy zelatorów róż męskich a dziewczynki do sypania kwiatów. Próba sypania we środę o godz. 17:30. Panów strażaków prosimy o zabezpieczenie drogi. Mali chłopcy przychodzą w komeszkach i z dzwonkami. Na procesję zabierzemy teksty z pieśniami.

9. W Rzeszowie w Boże Ciało w Parku Sybiraków XIII koncert pieśni religijnych „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Początek o godzinie 19:00.

10. Z racji Bożego Ciała nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.

11. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy w ciągu tygodnia przed mszą św. rano i wieczorem, a w piątek godzinę przed sprawowaniem Eucharystii.

12. Do chorych na dół ks. Patryk uda się w sobotę od godz. 8:30, natomiast na górę ks. Mateusz w sobotę od godz. 14:00, a wieczorem różaniec fatimski dla chętnych po procesji w ramach oktawy.

13. Dzisiaj młodzież ze Szkolnego Koła Caritas sprzedaje cegiełki dla młodzieży z Ukrainy na wyjazd do Myczkowiec

14. Intencje mszalne.