Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 1 czerwca 2014 r.

31 maja 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi przedślubne.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Nawrocki

- Gubernat

- Pociask

- Tomaszek

- Zyga

4. Za dwa i pół tygodnia Uroczystość Bożego Ciała. O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkających przy Górnym Gościńcu, nie tylko gospodarzy, ale wszystkich.

I ołtarz przy posesji Państwa Lew-Machnickich i Budów.

II ołtarz przy posesji Państwa Piwowarów i Podhajnych

III ołtarz przy posesji Państwa Rałowskich i Siorków

IV ołtarz na końcu drogi przy posesji państwa Rakówi Rzucidłów

5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych udają się kapłani wg trochę zmienionego porządku, bo w katedrze są w sobotę święcenia kapłańskie. Wśród święconych jest także brat ks. Patryka. Chorych, których on odwiedza, odwiedzi ks. Proboszcz w sobotę od godz. 8:30, ks. Mateusz zaś rozpocznie o godz. 13:00.

6. W sobotę o godz. 20:00 odbędzie się w naszym sanktuarium dekanalne czuwanie młodzieży przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy młodzież, a szczególnie bierzmowanych w tym roku.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowujemy się przez Nowennę do Ducha Świętego.

8. Opactwo w Jarosławiu zaprasza na dzień skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Szczegóły na afiszu.

9. Ogłoszenie pana sołtysa: Zebranie wiejskie odbędzie się 4 czerwca br. (tj. w środę) o godzinie 19:00 w domu Kultury na Krzyżówce. Szczegóły na afiszu.

10. Intencje mszalne.