Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 17 maja 2015r.

16 maja 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. Dziękujemy za kościoła w minionym tygodniu, na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Piwowar

- Stuligłowa

- Bemben

- Król

- Warzocha

3. We środę 15 rocznica konsekracji naszego Bpa Ordynariusza. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

4. W sobotę święcenia kapłańskie w katedrze rzeszowskiej. Rozpoczną się o godz. 10:00.

5. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Boguchwale będzie msza św. prymicyjna o godz. 12:00, zaś w Kielanówce odpust parafialny. Suma o godz. 11:00. Tamtejszy ks. proboszcz zaprasza.

6. Na wakacjach Duszpasterstwo Młodzieży organizuje różne formy godnego ich przeżycia. KSM proponuje tzw. Wakacje z Bogiem. Są to: obozy wędrowne, spływy kajakowe oraz turnusy formacyjne. W przedsionku Kościoła jest wywieszka – można się zapoznać. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

7. W sobotę 30 maja koronacja obrazu MB w Głogowie Młp. Jeśli byliby chętni na wyjazd busem prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub zakrystii od przyszłej niedzieli.

8. (9:30) Bezpośrednio po Mszy Świętej zapraszamy rodziców dzieci klas trzecich na spotkanie dotyczące rocznicy pierwszej Komunii Świętej.

9. W najbliższy poniedziałek(18.05) o godzinie 16:30 w Radiu Via będzie można wysłuchać audycji na temat pieszej pielgrzymki z Rzeszowa na Jasną Górę z udziałem naszych parafian.

10. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 17:30 w sali konferencyjnej domu rekolekcyjnego odbędzie się spotkanie na temat profiliaktyki zdrowotnej w praktyce. Więcej informacji na afiszu zawieszonym na drzwiach kościoła. Zapraszamy.

11. Za dwa i pół tygodnia Uroczystość Bożego Ciała. Pójdziemy Górnym Gościńcem w stronę lasu. O przygotowanie ołtarzy prosimy gospodarzy posesji i sąsiadów:

I ołtarz obok posesji Państwa Piekło

II ołtarz obok posesji Państwa Kiernickich

III  na Krzyżówce obok Państwa Jaworskich

IV na Łące po przeciwnej stronie Państwa Gajdków

Wydaje się, że przygotowanie ołtarza to zaszczyt i wyróżnienie, a nie przykry obowiązek.

12. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd w przyszłą niedzielę w nocy czyli z 24 na 25 maja. Koszt 60 zł. Zgłoszenia przyjmują Państwo Jaksanowie w sklepie na Krzyżówce.

13. Intencje mszalne.