Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2017 r.

01 listopada 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2017 r.

1. Od dzisiejszego popołudnia można zyskiwać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Jeden w ciągu dnia. Warunki są następujące:
  •                  - Stan łaski uświecającej,
  •                  - Przyjęcie Komunii Świętej,
  •                  - Pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy: „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz                                 modlitwy w intencjach Ojca Świętego,
  •                  - Wyzbycie się przywiązania nawet do grzechu raniącego, czyli lekkiego.
  1. W listopadzie można zyskiwać odpust za zmarłych z tym, że od 1 – 8 listopada odpust zupełny, przy zachowaniu w/w warunków. Natomiast po 8.11. odpust cząstkowy za pobożne nawiedzenie cmentarza.
  2. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  3. Jutro Dzień Zaduszny. Msza Święta o 6.30 w kościele, a nie w kaplicy cmentarnej, gdyż spoczywa ciało śp. Stanisława Siorka, którego pogrzeb będzie po południu o 13.30. Następne Msze Święte o 7.00, 9.30, 15.00, 18.00.