Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 15 maj 2016 r.

14 maja 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (09:30) Zapowiedzi:
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zachęcamy do udziału w Mszy Świętej. Będą one w godzinach: 7:00, 9:30, 15:00, 18:00.
  3. W najbliższy czwartek w liturgii obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego
    i Wiecznego Kapłana, ustanowione przez Papieża Benedykta XVI. Będziemy dziękować za zbawcze posłannictwo Chrystusowe, za ustanowienie sakramentu kapłaństwa, oraz modlić się o nowe powołania do tej służby.
  4. 20 maja w piątek kolejna rocznica święceń biskupich ks. bpa Ordynariusza. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  5. W piątek Nabożeństwo w Roku Miłosierdzia zatytułowane „Chorych nawiedzać” Święty Zygmunt Szczęsny Feliński.
  6. W przyszłą niedzielę pierwsza Komunia Święta dzieci klasy trzeciej na Mszy Świętej
    o godzinie 11:20. Spowiedź tych dzieci i ich rodzin będzie w sobotę od godziny 10:00 do 11:30. Próby przygotowujące do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej będą w najbliższy poniedziałek i czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy dzieci z rodzicem.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi
    i Komunii Świętej Wielkanocnej. Kto tego obowiązku nie dopełni popełnia grzech śmiertelny.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na wtorek prosimy parafian
    z następujących rodzin: BAĆ, WRÓBEL, GUBERNAT, NAWROCKI, POCIASK.