Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 24 maja 2015r.

23 maja 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na wtorek wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Żuczek

- Siewierski

- Cieślicki

- Sowa

- Duliban

3. Jutro w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zachęcamy do udziału we mszy św. Będzie ona o 7:00, 9:30, 15:00 i 18:00.

4. W najbliższy czwartek w liturgii obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana ustanowione przez papieża Benedykta XVI. Będziemy dziękować za zbawcze posłannictwo Chrystusowe, za ustanowienie sakramentu kapłaństwa oraz modlić się o nowe powołania do tej służby.

5. W sobotę 30 maja Koronacja Obrazu MB Uzdrowienia Chorych w Głogowie Młp. Msza święta koronacyjna o godz. 11:00. Zachęcamy do udziału. Parkingi będą blisko miejsca koronacji. Trzeba tylko za szybą umieścić białą z napisem „koronacja”. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia w kancelarii.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi i Komunii Św. Wielkanocnej, kto tego obowiązku nie dopełni popełnia grzech śmiertelny.

7. W Rzeszowie w przyszłą niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się mszą św. w kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie w godzinie 13:30.

8. W Rzeszowie na ulicy Wierzbowej 14 proszą o pomoc bliźniemu przez oddawanie krwi
0+, 0-, A+, A- w godzinach 7:00 – 13:30.

9. Zakupiliśmy traktorek do koszenia trawy w parku i na cmentarzu.

10. W przyszłą niedzielę I Rajd Rzeszowski. Będzie także przejeżdżał przez Niechobrz drogą z Kątów obok Krzyża na Granice i Babią Górę. Organizatorzy proszą o zachowanie ostrożności. Drogi jakiś czas będą zamknięte.

11. Intencje mszalne.

12. O północy wyjeżdżamy autokarem na Jasną Górę i do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Są jeszcze wolne miejsca.

13. Za tydzień młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będzie rozprowadzać cegiełki. Ofiary będą przeznaczone na sfinansowanie kolonii dla dzieci z Ukrainy.