Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna – 18 maja 2014 r.

  17 maja 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, szczególnie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Tuszyński

- Tuszyński

- Róg

- Róg

- Wróbel

- Liskowicz

3. We wtorek po nabożeństwie majowym spotkanie chłopców kl. II gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, które odbędzie się w przyszłym roku w naszej parafii w ramach wizytacji kanonicznej ks. bpa. Spotkanie dla dziewcząt kl. II gimnazjum będzie też we wtorek tydzień później.

4. We wtorek 20.05 14 rocznica święceń biskupich naszego ks. bpa ordynariusza. Pamiętajmy o nim w modltiwie.

5. W sobotę 24.05 w katedrze rzeszowskiej odbędzie się Diecezjalne dziękczynienie za kanonizację św. Jana Pawła Wielkiego połączone z Dniem Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Wszyscy kapłani z całej diecezji będą na nim obecni. Zachęcamy także wiernych świeckich, przedstawicieli każdej parafii i różnych grup do udziału. Sądzimy, że z naszej parafii też będą przedstawiciele. Początek o godz. 10:00.

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii I Komunia dzieci kl. II na mszy św. 11:20. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin będzie w sobotę od godz. 16:00. (Przed południem wszyscy ksieża są w katedrze)

7. Dzisiaj modlimy się za katolickie radio VIA i wspieramy je materialnie skladką. To radio dobrze służy diecezji w ewangelizacji i integracji wiernych.

8. Intencje mszalne