Ogłoszenia parafialne –V Niedziela Wielkanocna – 24 kwiecień 2016 r.

23 kwietnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (09:30) Zapowiedzi:
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
    z następujących rodzin: BUDA, ZIOBRO, RYKAŁA WARZOCHA, TUSZYŃSKI.
  3. W sobotę do naszego sanktuarium przybędzie XXX Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. O godzinie 11:00 nabożeństwo ze świadectwami ludzi uzależnionych.
    O 12:00 Msza Święta.
  4. W przyszłą niedzielę (01 maja) rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Róże kobiet prosimy
    o przychodzenie do adoracji wg numerów róż odpowiadającym datom miesiąca.
    Dzieci i młodzież prosimy o udział wg tradycyjnego porządku:

Poniedziałek – kl. I i II SP;

Wtorek – kl. III i IV SP;

Środa – kl. V i VI SP;

Czwartek – kl. I Gimnazjum;

Piątek – kl. II i III Gimnazjum;

Sobota – pozostała młodzież.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. W dniach 06-08 maja w domu rekolekcyjnym Tabor rekolekcje dla małżeństw, które mają trudności w poczęciu dziecka. Szczegóły w kancelarii.
  3. W tym roku organizowana jest I Pielgrzymka Strażaków Diecezji Rzeszowskiej do sanktuarium Matki Bożej La Salette w Dębowcu u księży Saletynów. Odbędzie się ona 08 maja, w niedzielę
    o godzinie 15:00. Zaproszenie obejmuje Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Zachęcamy do wyjazdu.
  4. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 16 maja mija termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych.

9. Msze Święte gregoriańskie za śp. Zbigniewa Gajdka będą odprawiane od 01 do 31 maja
w Seminarium Duchownym w Rzeszowie przez ks. vice-Rektora Tomasza Bacia.