Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2015r.

02 maja 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn, za tydzień dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Stochla

- Pietranowicz

- Jarosz

- Ziobro

- Rałowski

4. Siostra drygentka zaprasza na próbę chóru członków i nowych chętnych we środę o godz. 19:15

5. We czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu z racji I czwartku.

6. W piątek Uroczystość św. Stanisława Biskupa. Odpust w Boguchwale. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.

7. W związku z wielkim trzęsieniem ziemi w Nepalu i sąsiednich krajach Caritas Polska organizuje pomoc poszkodowanym. Kto by chciał wspomóc tych nieszczęśliwych ludzi może w przyszłą niedzielę złożyć do puszki ofiarę na ten cel.

8. Prawie za miesiąc 30 maja odbędzie się koronacja obrazu MB w Głogowie Młp. Wypada się tam wybrać. Szczegóły w późniejszym terminie.

9. Intencje mszalne.

10. Msze św. gregoriańskie za śp. Marię Gołaś rozpoczęły się 1 maja w Korczynie. Natomiast msze św. gregoriańskie za śp. Władysława Jaksana rozpoczęły się 1 maja w Lublinie.

11. Ogłoszenie pana Sołtysa: II rata podatku oraz III opłaty za śmieci będą odbierane w dniach od 9 maja tj. sobota do 16 maja tj. sobota według harmonogramu dostarczonego z decyzjami podatkowymi oraz informacji na tablicach ogłoszeń.