Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

04 lutego 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BARAN, CHMIEL, TRĄD, WIERZBICKI, RZUCIDŁO.
  4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o wsparcie dzieł miłosierdzia prowadzonych przez nią przez przekazanie 1% z podatku na nr KRS. Na ostatnich ławkach znajdują ulotki z tym numerem.
  5. „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” dziękuje za włączenie się w Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  6. W sobotę święto MB z Lourdes i obchodzony w tym dniu Światowy Dzień Chorego. Centralne uroczystości diecezjalne odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej i OO. Bernardynów. Tą uroczystość transmitować będzie Katolickie Radio VIA i Radio Rzeszów o godz. 900.
  7. W piątek o godz. 1800 rozpoczną się w naszym Domu Rekolekcyjnym, rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i trwać będą do obiadu w niedziele. Zachęcamy i zapraszamy do udziału chorych na uzależnienie od alkoholu oraz tych, którzy mają takich chorych w rodzinie.
  8. Aktorów Misterium Męki Pańskiej z ubiegłych lat, ale także chętnych do wzięcia udziału w nim, zapraszamy na przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej na spotkanie w Sali kominkowej.